| ad | 3 paslanmaz çelik boru |
|---|---|
| Çelik Sınıfı | 300 Serisi, 400 Serisi, 200 Serisi, 304L, 316L vb. |
| tip | Kaynaklı, Sorunsuz |
| Kaynak hattı tipi | ERW, Dikişsiz, Spiral Kaynaklı, EFW, kaynaklı / dikişsiz |
| Standart | ASTM, JIS, AISI, DIN |
| Uygulama | İnşaat, Dekorasyon, Sanayi, Vb. |
|---|---|
| Teknik | Soğuk Haddelenmiş, Sıcak Haddelenmiş |
| Form | çarşaf |
| MOQ | 1 ton |
| Kenar | Freze Kenarı, Yarık Kenar |
| ALLOY | 1060, 1050, 1100 vb. |
|---|---|
| alaşım veya değil | Alaşım mı |
| İşletme Türü | Üreticisi |
| Renk | Gümüş, Siyah, Altın vb. |
| Korozyon Direnci | Harika |
| Uygulama | endüstri, dekorasyon |
|---|---|
| Form | Plaka |
| Anahtar Kelime | Alüminyum bobin 1060 |
| Erime noktası | 660,3°C |
| Not | özelleştirilmiş hizmet mevcuttur |
| alaşım veya değil | Alaşım mı |
|---|---|
| Renk | Beyaz, Müşteri gereksinimleri |
| Durum | FO H12 H22 H14 H24 H18 H32 H112 vb. |
| Özel Hizmet | - Evet. |
| Etkili Genişlik | 310 |
| Uygulama | endüstri, dekorasyon |
|---|---|
| Form | Plaka |
| Anahtar Kelime | Alüminyum bobin 1060 |
| Erime noktası | 660,3°C |
| Not | özelleştirilmiş hizmet mevcuttur |
| Uygulama | endüstri, dekorasyon |
|---|---|
| Form | Plaka |
| Anahtar Kelime | Alüminyum bobin 1060 |
| Erime noktası | 660,3°C |
| Not | özelleştirilmiş hizmet mevcuttur |
| ad | paslanmaz çelik flanşlar tedarikçiler |
|---|---|
| Standart | ANSI, DIN, GB, JIS |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Bağ | Kaynak / Dişli |
| Sızdırmazlık yüzeyi | FF / RF / Mf / Tg / Rj |
| Kenar | Freze Kenarı, Yarık Kenar |
|---|---|
| Teknik | Soğuk Haddelenmiş, Sıcak Haddelenmiş |
| Renk | Gümüş |
| Dayanıklılık | ±0,02 mm |
| Paket | Standart İhracat Paketi |
| Uygulama | endüstri, dekorasyon |
|---|---|
| Form | Plaka |
| Anahtar Kelime | Alüminyum bobin 1060 |
| Erime noktası | 660,3°C |
| Not | özelleştirilmiş hizmet mevcuttur |