| ad | ss sayfası |
|---|---|
| Bitiş | 2B / NO.1 / NO.4 / ayna |
| Genişlik | 1220/1500/2000/2500 / 6000mm |
| Ödeme koşulu | FOB / CFR / EXW |
| Uygulama | İnşaat, kimya, sanayi |
| Ürün adı | 304 paslanmaz çelik sac |
|---|---|
| bitiş | 2B/NO.1/NO.4/ayna |
| Genişlik | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| ödeme koşulu | FOB/CFR/EXW |
| Başvuru | İnşaat, kimya, Sanayi |
| ad | dubleks çelik sac |
|---|---|
| Bitiş | 2B / NO.1 / NO.4 / ayna |
| Genişlik | 1220/1500/2000/2500 / 6000mm |
| Ödeme koşulu | FOB / CFR / EXW |
| Uygulama | İnşaat, kimya, sanayi |
| Adı | paslanmaz çelik 316 tabaka |
|---|---|
| Bitir. | 2B/NO.1/NO.4/ayna |
| Genişliği | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| Ödeme koşulu | FOB/CFR/EXW |
| Uygulama | inşaat, kimya, sanayi |
| ad | 3 mm çelik şerit |
|---|---|
| teknik | Soğuk Haddelenmiş, Sıcak Haddelenmiş |
| Uygulama | İnşaat, Sanayi, Dekorasyon |
| Standart | ASTM, AISI, GB, DIN, JIS |
| uzunluk | Müşterinin Gereksinimi, 1000mm-6000mm veya müşterinin gereksinimleri |
| ad | paslanmaz çelik 304 flanşlar |
|---|---|
| Standart | ANSI, DIN, GB, JIS |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Bağ | Kaynak / Dişli |
| Sızdırmazlık yüzeyi | FF / RF / Mf / Tg / Rj |
| ad | altın kaplama bileklikler |
|---|---|
| tip | Paslanmaz Çelik Açılar |
| teknik | Soğuk haddelenmiş |
| Yüzey işleme | Cilalı |
| HS KODU | 722240 |
| Adı | paslanmaz çelik sac 4x8 |
|---|---|
| Bitir. | 2B/NO.1/NO.4/ayna |
| Genişliği | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| Ödeme koşulu | FOB/CFR/EXW |
| Uygulama | inşaat, kimya, sanayi |
| ad | dövme paslanmaz çelik flanşlar |
|---|---|
| Standart | ANSI, DIN, GB, JIS |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Bağ | Kaynak / Dişli |
| Sızdırmazlık yüzeyi | FF / RF / Mf / Tg / Rj |
| İsim | Sıcak Haddelenmiş Çelik Rulo |
|---|---|
| teknik | Soğuk Haddelenmiş, Sıcak Haddelenmiş |
| Başvuru | İnşaat, Sanayi, Dekorasyon |
| Standart | ASTM,AISI,GB,DIN,JIS |
| uzunluk | Müşterinin Gereksinimi, 1000mm-6000mm veya müşterilerin gereksinimleri olarak |