| ad | erkek paslanmaz çelik bileklik |
|---|---|
| tip | Paslanmaz Çelik Açılar |
| teknik | Soğuk haddelenmiş |
| Yüzey işleme | Cilalı |
| HS KODU | 722240 |
| Paket | Standart İhracat Paketi |
|---|---|
| Teknik | Soğuk Haddelenmiş, Sıcak Haddelenmiş |
| Kenar | Freze Kenarı, Yarık Kenar |
| Uzunluk | 1000 mm-6000 mm |
| MOQ | 1 ton |
| alaşım veya değil | IS Alaşım |
|---|---|
| Öğe | Alüminyum Tüp/Boru |
| Üretim soğuk | çekilmiş/soğuktan vallalanmış |
| Susturucu Tipi | Merkezi Muffler |
| Dış çapı | 5-200mm |
| ad | ahşap kutu çelik boru |
|---|---|
| Çelik Sınıfı | 300 Serisi, 400 Serisi, 200 Serisi, 304L, 316L vb. |
| tip | Kaynaklı, Sorunsuz |
| Kaynak hattı tipi | ERW, Dikişsiz, Spiral Kaynaklı, EFW, kaynaklı / dikişsiz |
| Standart | ASTM, JIS, AISI, DIN |
| alaşım veya değil | IS Alaşım |
|---|---|
| Öğe | Alüminyum Tüp/Boru |
| Üretim soğuk | çekilmiş/soğuktan vallalanmış |
| Susturucu Tipi | Merkezi Muffler |
| Dış çapı | 5-200mm |
| alaşım veya değil | IS Alaşım |
|---|---|
| Öğe | Alüminyum Tüp/Boru |
| Üretim soğuk | çekilmiş/soğuktan vallalanmış |
| Susturucu Tipi | Merkezi Muffler |
| Dış çapı | 5-200mm |
| Genişliği | 48 |
|---|---|
| Dayanıklılık | ±0,003 |
| Şekli | çarşaf |
| Sertlik | 90 |
| Çekim Gücü | 75 ksi |
| ad | 80 mm paslanmaz çelik boru |
|---|---|
| Çelik Sınıfı | 300 Serisi, 400 Serisi, 200 Serisi, 304L, 316L vb. |
| tip | Kaynaklı, Sorunsuz |
| Kaynak hattı tipi | ERW, Dikişsiz, Spiral Kaynaklı, EFW, kaynaklı / dikişsiz |
| Standart | ASTM, JIS, AISI, DIN |
| Uygulama | Uçak, Otomobil, Bina, Elektronik vb. |
|---|---|
| Durum | FO H12 H22 H14 H24 H18 H32 vb. |
| Özel Hizmet | - Evet. |
| yoğunluk | 2.7 G/cm3 |
| Etkili Genişlik | 310 |
| ad | pe çelik bobin |
|---|---|
| teknik | Soğuk Haddelenmiş, Sıcak Haddelenmiş |
| Uygulama | İnşaat, Sanayi, Dekorasyon |
| Standart | ASTM, AISI, GB, DIN, JIS |
| uzunluk | Müşterinin Gereksinimi, 1000mm-6000mm veya müşterinin gereksinimleri |