| ad | paslanmaz çelik boru flanş bağlantı parçaları |
|---|---|
| Standart | ANSI, DIN, GB, JIS |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Bağ | Kaynak / Dişli |
| Sızdırmazlık yüzeyi | FF / RF / Mf / Tg / Rj |
| ad | çelik sarma |
|---|---|
| teknik | Soğuk Haddelenmiş, Sıcak Haddelenmiş |
| Uygulama | İnşaat, Sanayi, Dekorasyon |
| Standart | ASTM, AISI, GB, DIN, JIS |
| uzunluk | Müşterinin Gereksinimi, 1000mm-6000mm veya müşterinin gereksinimleri |
| ad | inşaat çelik bobin |
|---|---|
| teknik | Soğuk Haddelenmiş, Sıcak Haddelenmiş |
| Uygulama | İnşaat, Sanayi, Dekorasyon |
| Standart | ASTM, AISI, GB, DIN, JIS |
| uzunluk | Müşterinin Gereksinimi, 1000mm-6000mm veya müşterinin gereksinimleri |
| ad | stok paslanmaz çelik boru |
|---|---|
| Çelik Sınıfı | 300 Serisi, 400 Serisi, 200 Serisi, 304L, 316L vb. |
| tip | Kaynaklı, Sorunsuz |
| Kaynak hattı tipi | ERW, Dikişsiz, Spiral Kaynaklı, EFW, kaynaklı / dikişsiz |
| Standart | ASTM, JIS, AISI, DIN |
| ad | 316 paslanmaz çelik şerit |
|---|---|
| teknik | Soğuk Haddelenmiş, Sıcak Haddelenmiş |
| Uygulama | İnşaat, Sanayi, Dekorasyon |
| Standart | ASTM, AISI, GB, DIN, JIS |
| uzunluk | Müşterinin Gereksinimi, 1000mm-6000mm veya müşterinin gereksinimleri |
| isim | 316 paslanmaz çelik şerit |
|---|---|
| teknik | Soğuk Haddelenmiş, Sıcak Haddelenmiş |
| Başvuru | İnşaat, Sanayi, Dekorasyon |
| Standart | ASTM,AISI,GB,DIN,JIS |
| Uzunluk | Müşterinin Gereksinimi, 1000mm-6000mm veya müşterilerin gereksinimleri olarak |
| bobin | 316 Paslanmaz Çelik Rulo |
|---|---|
| teknik | Soğuk Haddelenmiş, Sıcak Haddelenmiş |
| Uygulama | İnşaat, Sanayi, Dekorasyon |
| Standart | ASTM, AISI, GB, DIN, JIS |
| uzunluk | Müşterinin Gereksinimi, 1000mm-6000mm veya müşterinin gereksinimleri |
| ad | uygulama bobini |
|---|---|
| teknik | Soğuk Haddelenmiş, Sıcak Haddelenmiş |
| Uygulama | İnşaat, Sanayi, Dekorasyon |
| Standart | ASTM, AISI, GB, DIN, JIS |
| uzunluk | Müşterinin Gereksinimi, 1000mm-6000mm veya müşterinin gereksinimleri |
| ad | 1 inç paslanmaz çelik bobin |
|---|---|
| teknik | Soğuk Haddelenmiş, Sıcak Haddelenmiş |
| Uygulama | İnşaat, Sanayi, Dekorasyon |
| Standart | ASTM, AISI, GB, DIN, JIS |
| uzunluk | Müşterinin Gereksinimi, 1000mm-6000mm veya müşterinin gereksinimleri |
| ad | 100 mm paslanmaz çelik boru |
|---|---|
| Çelik Sınıfı | 300 Serisi, 400 Serisi, 200 Serisi, 304L, 316L vb. |
| tip | Kaynaklı, Sorunsuz |
| Kaynak hattı tipi | ERW, Dikişsiz, Spiral Kaynaklı, EFW, kaynaklı / dikişsiz |
| Standart | ASTM, JIS, AISI, DIN |