| MOQ | 1 ton |
|---|---|
| Uzunluk | 1000 mm-6000 mm |
| Paket | Standart İhracat Paketi |
| Malzeme | 316L Paslanmaz Çelik |
| Kalınlığı | 0.3MM-6.0MM |
| ad | plaka |
|---|---|
| Bitiş | 2B / NO.1 / NO.4 / ayna |
| Genişlik | 1220/1500/2000/2500 / 6000mm |
| Ödeme koşulu | FOB / CFR / EXW |
| Uygulama | İnşaat, kimya, sanayi |
| Kenar | Freze Kenarı, Yarık Kenar |
|---|---|
| Form | çarşaf |
| Kalınlığı | 0.3MM-6.0MM |
| Genişliği | 1000mm-2000mm |
| Renk | Gümüş |
| Uygulama | endüstri, dekorasyon |
|---|---|
| Form | Plaka |
| Anahtar Kelime | Alüminyum bobin 1060 |
| Erime noktası | 660,3°C |
| Not | özelleştirilmiş hizmet mevcuttur |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap palet |
|---|---|
| Yetenek temini | ayda 3000 ton |
| Menşe yeri | ÇIN |
| Marka adı | MY |
| Sertifika | ISO |
| Uygulama | endüstri, dekorasyon |
|---|---|
| Form | Plaka |
| Anahtar Kelime | Alüminyum bobin 1060 |
| Erime noktası | 660,3°C |
| Not | özelleştirilmiş hizmet mevcuttur |
| Bobin Ağırlığı | 1-8 ton |
|---|---|
| Korozyon Direnci | Yüksek |
| Uzama | ≥ 15% |
| Form | Bobin |
| Sertlik | ≤ 95 HRB |
| Adı | 316 Paslanmaz çelik şeridi |
|---|---|
| Teknik | Soğuk Haddelenmiş, Sıcak Haddelenmiş |
| Uygulama | İnşaat, Sanayi, Dekorasyon |
| Standart | ASTM,AISI,GB,DIN,JIS |
| Uzunluk | Müşterinin Gereksinimi, 1000mm-6000mm veya müşterilerin gereksinimleri olarak |
| alaşım veya değil | IS Alaşım |
|---|---|
| Öğe | Alüminyum Tüp/Boru |
| Üretim soğuk | çekilmiş/soğuktan vallalanmış |
| Susturucu Tipi | Merkezi Muffler |
| Dış çapı | 5-200mm |
| alaşım veya değil | IS Alaşım |
|---|---|
| Öğe | Alüminyum Tüp/Boru |
| Üretim soğuk | çekilmiş/soğuktan vallalanmış |
| Susturucu Tipi | Merkezi Muffler |
| Dış çapı | 5-200mm |