| ad | paslanmaz çelik manşet bileklik |
|---|---|
| tip | Paslanmaz Çelik Açılar |
| teknik | Soğuk haddelenmiş |
| Yüzey işleme | Cilalı |
| HS KODU | 722240 |
| ad | yarık kenar paslanmaz çelik boru |
|---|---|
| Çelik Sınıfı | 300 Serisi, 400 Serisi, 200 Serisi, 304L, 316L vb. |
| tip | Kaynaklı, Sorunsuz |
| Kaynak hattı tipi | ERW, Dikişsiz, Spiral Kaynaklı, EFW, kaynaklı / dikişsiz |
| Standart | ASTM, JIS, AISI, DIN |
| ad | 316 paslanmaz çelik levha |
|---|---|
| Bitiş | 2B / NO.1 / NO.4 / ayna |
| Genişlik | 1220/1500/2000/2500 / 6000mm |
| Ödeme koşulu | FOB / CFR / EXW |
| Uygulama | İnşaat, kimya, sanayi |
| ad | no.1 316 paslanmaz çelik |
|---|---|
| Bitiş | 2B / NO.1 / NO.4 / ayna |
| Genişlik | 1220/1500/2000/2500 / 6000mm |
| Ödeme koşulu | FOB / CFR / EXW |
| Uygulama | İnşaat, kimya, sanayi |
| İsim | 304 Paslanmaz Çelik Levha |
|---|---|
| Bitiş | 2B/NO.1/NO.4/ayna |
| Genişlik | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| Ödeme koşulu | FOB/CFR/EXW |
| Başvuru | İnşaat, kimya, Sanayi |
| ad | 321 paslanmaz çelik Levha |
|---|---|
| Bitiş | 2B / NO.1 / NO.4 / ayna |
| Genişlik | 1220/1500/2000/2500 / 6000mm |
| Ödeme koşulu | FOB / CFR / EXW |
| Uygulama | İnşaat, kimya, sanayi |
| Yüzey | 2B, BA, 8K, No.4, HL, Kabartmalı, Kazınmış, Vb. |
|---|---|
| Renk | Gümüş |
| Uygulama | İnşaat, Dekorasyon, Sanayi, Vb. |
| Malzeme | 316L Paslanmaz Çelik |
| Uzunluk | 1000 mm-6000 mm |
| Paket | Standart İhracat Paketi |
|---|---|
| Yüzey | 2B, BA, 8K, No.4, HL, Kabartmalı, Kazınmış, Vb. |
| Form | çarşaf |
| Uzunluk | 1000 mm-6000 mm |
| Malzeme | 316L Paslanmaz Çelik |
| İsim | 304 Paslanmaz Çelik Sac |
|---|---|
| Bitiş | 2B/NO.1/NO.4/ayna |
| Genişlik | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| Ödeme koşulu | FOB/CFR/EXW |
| Uygulama | inşaat, kimya, sanayi |
| Teknik | Soğuk Haddelenmiş, Sıcak Haddelenmiş |
|---|---|
| Dayanıklılık | ±0,02 mm |
| MOQ | 1 ton |
| Malzeme | 316L Paslanmaz Çelik |
| Paket | Standart İhracat Paketi |