| ad | Paslanmaz Çelik Sac 304 |
|---|---|
| Bitiş | 2B / NO.1 / NO.4 / ayna |
| Genişlik | 1220/1500/2000/2500 / 6000mm |
| Ödeme koşulu | FOB / CFR / EXW |
| Uygulama | İnşaat, kimya, sanayi |
| ad | 304 kalite paslanmaz çelik sac |
|---|---|
| Bitiş | 2B / NO.1 / NO.4 / ayna |
| Genişlik | 1220/1500/2000/2500 / 6000mm |
| Ödeme koşulu | FOB / CFR / EXW |
| Uygulama | İnşaat, kimya, sanayi |
| ad | 8k çelik levha |
|---|---|
| Bitiş | 2B / NO.1 / NO.4 / ayna |
| Genişlik | 1220/1500/2000/2500 / 6000mm |
| Ödeme koşulu | FOB / CFR / EXW |
| Uygulama | İnşaat, kimya, sanayi |
| ad | 316l paslanmaz çelik sac |
|---|---|
| Bitiş | 2B / NO.1 / NO.4 / ayna |
| Genişlik | 1220/1500/2000/2500 / 6000mm |
| Ödeme koşulu | FOB / CFR / EXW |
| Uygulama | İnşaat, kimya, sanayi |
| ad | 316 paslanmaz çelik levha |
|---|---|
| Bitiş | 2B / NO.1 / NO.4 / ayna |
| Genişlik | 1220/1500/2000/2500 / 6000mm |
| Ödeme koşulu | FOB / CFR / EXW |
| Uygulama | İnşaat, kimya, sanayi |
| Adı | Soğukta yuvarlanmış paslanmaz çelik |
|---|---|
| Bitir. | 2B/NO.1/NO.4/ayna |
| Genişliği | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| Ödeme koşulu | FOB/CFR/EXW |
| Uygulama | inşaat, kimya, sanayi |
| ad | sıcak haddelenmiş paslanmaz çelik levha |
|---|---|
| Bitiş | 2B / NO.1 / NO.4 / ayna |
| Genişlik | 1220/1500/2000/2500 / 6000mm |
| Ödeme koşulu | FOB / CFR / EXW |
| Uygulama | İnşaat, kimya, sanayi |
| Adı | 304 2b paslanmaz çelik levhası |
|---|---|
| Bitir. | 2B/NO.1/NO.4/ayna |
| Genişliği | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| Ödeme koşulu | FOB/CFR/EXW |
| Uygulama | inşaat, kimya, sanayi |
| ad | 304 paslanmaz çelik delikli sac |
|---|---|
| Bitiş | 2B / NO.1 / NO.4 / ayna |
| Genişlik | 1220/1500/2000/2500 / 6000mm |
| Ödeme koşulu | FOB / CFR / EXW |
| Uygulama | İnşaat, kimya, sanayi |
| ad | 1 inç paslanmaz çelik bobin |
|---|---|
| teknik | Soğuk Haddelenmiş, Sıcak Haddelenmiş |
| Uygulama | İnşaat, Sanayi, Dekorasyon |
| Standart | ASTM, AISI, GB, DIN, JIS |
| uzunluk | Müşterinin Gereksinimi, 1000mm-6000mm veya müşterinin gereksinimleri |