| isim | 1000 mm paslanmaz çelik levha |
|---|---|
| bitiş | 2B/NO.1/NO.4/ayna |
| Genişlik | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| ödeme koşulu | FOB/CFR/EXW |
| Başvuru | İnşaat, kimya, Sanayi |
| İsim | 1000 mm paslanmaz çelik levha |
|---|---|
| Bitiş | 2B/NO.1/NO.4/ayna |
| Genişlik | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| Ödeme koşulu | FOB/CFR/EXW |
| Başvuru | İnşaat, kimya, Sanayi |
| İsim | paslanmaz çelik sac 4x8 |
|---|---|
| Bitiş | 2B/NO.1/NO.4/ayna |
| Genişlik | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| Ödeme koşulu | FOB/CFR/EXW |
| Uygulama | inşaat, kimya, sanayi |
| Uygulama | İnşaat, Dekorasyon, Sanayi, Vb. |
|---|---|
| Teknik | Soğuk Haddelenmiş, Sıcak Haddelenmiş |
| Form | çarşaf |
| MOQ | 1 ton |
| Kenar | Freze Kenarı, Yarık Kenar |
| İsim | ss çelik sac |
|---|---|
| Bitiş | 2B/NO.1/NO.4/ayna |
| Genişlik | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| Ödeme koşulu | FOB/CFR/EXW |
| Uygulama | inşaat, kimya, sanayi |
| ad | Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac |
|---|---|
| Bitiş | 2B / NO.1 / NO.4 / ayna |
| Genişlik | 1220/1500/2000/2500 / 6000mm |
| Ödeme koşulu | FOB / CFR / EXW |
| Uygulama | İnşaat, kimya, sanayi |
| isim | paslanmaz çelik levha |
|---|---|
| bitiş | 2B/NO.1/NO.4/ayna |
| Genişlik | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| ödeme koşulu | FOB/CFR/EXW |
| Başvuru | İnşaat, kimya, Sanayi |
| ad | ayna paslanmaz çelik levha |
|---|---|
| Bitiş | 2B / NO.1 / NO.4 / ayna |
| Genişlik | 1220/1500/2000/2500 / 6000mm |
| Ödeme koşulu | FOB / CFR / EXW |
| Uygulama | İnşaat, kimya, sanayi |
| Adı | paslanmaz çelik 316 tabaka |
|---|---|
| Bitir. | 2B/NO.1/NO.4/ayna |
| Genişliği | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| Ödeme koşulu | FOB/CFR/EXW |
| Uygulama | inşaat, kimya, sanayi |
| ad | 310s paslanmaz çelik sac |
|---|---|
| Bitiş | 2B / NO.1 / NO.4 / ayna |
| Genişlik | 1220/1500/2000/2500 / 6000mm |
| Ödeme koşulu | FOB / CFR / EXW |
| Uygulama | İnşaat, kimya, sanayi |