| ad | ahşap palet bobini |
|---|---|
| teknik | Soğuk Haddelenmiş, Sıcak Haddelenmiş |
| Uygulama | İnşaat, Sanayi, Dekorasyon |
| Standart | ASTM, AISI, GB, DIN, JIS |
| uzunluk | Müşterinin Gereksinimi, 1000mm-6000mm veya müşterinin gereksinimleri |
| Teknik | Soğuk Haddelenmiş, Sıcak Haddelenmiş |
|---|---|
| Dayanıklılık | ±0,02 mm |
| MOQ | 1 ton |
| Malzeme | 316L Paslanmaz Çelik |
| Paket | Standart İhracat Paketi |
| ad | no.1 316 paslanmaz çelik |
|---|---|
| Bitiş | 2B / NO.1 / NO.4 / ayna |
| Genişlik | 1220/1500/2000/2500 / 6000mm |
| Ödeme koşulu | FOB / CFR / EXW |
| Uygulama | İnşaat, kimya, sanayi |
| ad | paslanmaz çelik kaplama |
|---|---|
| Bitiş | 2B / NO.1 / NO.4 / ayna |
| Genişlik | 1220/1500/2000/2500 / 6000mm |
| Ödeme koşulu | FOB / CFR / EXW |
| Uygulama | İnşaat, kimya, sanayi |
| Adı | 304 Paslanmaz Sac |
|---|---|
| Bitir. | 2B/NO.1/NO.4/ayna |
| Genişliği | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| Ödeme koşulu | FOB/CFR/EXW |
| Uygulama | inşaat, kimya, sanayi |
| ad | endüstri paslanmaz çelik |
|---|---|
| Bitiş | 2B / NO.1 / NO.4 / ayna |
| Genişlik | 1220/1500/2000/2500 / 6000mm |
| Ödeme koşulu | FOB / CFR / EXW |
| Uygulama | İnşaat, kimya, sanayi |
| Adı | Sıcak Haddelenmiş Çelik Rulo |
|---|---|
| Teknik | Soğuk Haddelenmiş, Sıcak Haddelenmiş |
| Uygulama | İnşaat, Sanayi, Dekorasyon |
| Standart | ASTM,AISI,GB,DIN,JIS |
| Uzunluk | Müşterinin Gereksinimi, 1000mm-6000mm veya müşterilerin gereksinimleri olarak |
| Adı | 1200mm çelik sac |
|---|---|
| Bitir. | 2B/NO.1/NO.4/ayna |
| Genişliği | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| Ödeme koşulu | FOB/CFR/EXW |
| Uygulama | inşaat, kimya, sanayi |
| İsim | 304 Paslanmaz Çelik Sac |
|---|---|
| Bitiş | 2B/NO.1/NO.4/ayna |
| Genişlik | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| Ödeme koşulu | FOB/CFR/EXW |
| Uygulama | inşaat, kimya, sanayi |
| isim | paslanmaz çelik 304 delikli sac |
|---|---|
| bitiş | 2B/NO.1/NO.4/ayna |
| Genişlik | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| ödeme koşulu | FOB/CFR/EXW |
| Başvuru | İnşaat, kimya, Sanayi |