| ad | 316 paslanmaz çelik levha |
|---|---|
| Bitiş | 2B / NO.1 / NO.4 / ayna |
| Genişlik | 1220/1500/2000/2500 / 6000mm |
| Ödeme koşulu | FOB / CFR / EXW |
| Uygulama | İnşaat, kimya, sanayi |
| İsim | paslanmaz çelik 304 delikli sac |
|---|---|
| Bitiş | 2B/NO.1/NO.4/ayna |
| Genişlik | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| Ödeme koşulu | FOB/CFR/EXW |
| Başvuru | İnşaat, kimya, Sanayi |
| İsim | 316l paslanmaz çelik levha |
|---|---|
| Bitiş | 2B/NO.1/NO.4/ayna |
| Genişlik | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| Ödeme koşulu | FOB/CFR/EXW |
| Başvuru | İnşaat, kimya, Sanayi |
| İsim | 316l paslanmaz çelik levha |
|---|---|
| Bitiş | 2B/NO.1/NO.4/ayna |
| Genişlik | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| Ödeme koşulu | FOB/CFR/EXW |
| Başvuru | İnşaat, kimya, Sanayi |
| İsim | 316l paslanmaz çelik levha |
|---|---|
| Bitiş | 2B/NO.1/NO.4/ayna |
| Genişlik | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| Ödeme koşulu | FOB/CFR/EXW |
| Başvuru | İnşaat, kimya, Sanayi |
| ad | paslanmaz çelik boru flanş bağlantı parçaları |
|---|---|
| Standart | ANSI, DIN, GB, JIS |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Bağ | Kaynak / Dişli |
| Sızdırmazlık yüzeyi | FF / RF / Mf / Tg / Rj |
| ad | paslanmaz çelik flanşlar tedarikçiler |
|---|---|
| Standart | ANSI, DIN, GB, JIS |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Bağ | Kaynak / Dişli |
| Sızdırmazlık yüzeyi | FF / RF / Mf / Tg / Rj |
| ad | erkek paslanmaz çelik bileklik |
|---|---|
| tip | Paslanmaz Çelik Açılar |
| teknik | Soğuk haddelenmiş |
| Yüzey işleme | Cilalı |
| HS KODU | 722240 |
| ad | gıda sınıfı paslanmaz çelik sac |
|---|---|
| Bitiş | 2B / NO.1 / NO.4 / ayna |
| Genişlik | 1220/1500/2000/2500 / 6000mm |
| Ödeme koşulu | FOB / CFR / EXW |
| Uygulama | İnşaat, kimya, sanayi |
| ad | paslanmaz çelik sac 4x8 |
|---|---|
| Bitiş | 2B / NO.1 / NO.4 / ayna |
| Genişlik | 1220/1500/2000/2500 / 6000mm |
| Ödeme koşulu | FOB / CFR / EXW |
| Uygulama | İnşaat, kimya, sanayi |