| ad | 12 mm paslanmaz çelik levha |
|---|---|
| Bitiş | 2B / NO.1 / NO.4 / ayna |
| Genişlik | 1220/1500/2000/2500 / 6000mm |
| Ödeme koşulu | FOB / CFR / EXW |
| Uygulama | İnşaat, kimya, sanayi |
| Kenar | Freze Kenarı, Yarık Kenar |
|---|---|
| Form | çarşaf |
| Kalınlığı | 0.3MM-6.0MM |
| Genişliği | 1000mm-2000mm |
| Renk | Gümüş |
| ad | 2b çelik şerit |
|---|---|
| teknik | Soğuk Haddelenmiş, Sıcak Haddelenmiş |
| Uygulama | İnşaat, Sanayi, Dekorasyon |
| Standart | ASTM, AISI, GB, DIN, JIS |
| uzunluk | Müşterinin Gereksinimi, 1000mm-6000mm veya müşterinin gereksinimleri |
| ad | sac metal paslanmaz çelik |
|---|---|
| Bitiş | 2B / NO.1 / NO.4 / ayna |
| Genişlik | 1220/1500/2000/2500 / 6000mm |
| Ödeme koşulu | FOB / CFR / EXW |
| Uygulama | İnşaat, kimya, sanayi |
| Adı | Sıcak Haddelenmiş Çelik Rulo |
|---|---|
| Teknik | Soğuk Haddelenmiş, Sıcak Haddelenmiş |
| Uygulama | İnşaat, Sanayi, Dekorasyon |
| Standart | ASTM,AISI,GB,DIN,JIS |
| Uzunluk | Müşterinin Gereksinimi, 1000mm-6000mm veya müşterilerin gereksinimleri olarak |
| ad | kalın şeritler |
|---|---|
| teknik | Soğuk Haddelenmiş, Sıcak Haddelenmiş |
| Uygulama | İnşaat, Sanayi, Dekorasyon |
| Standart | ASTM, AISI, GB, DIN, JIS |
| uzunluk | Müşterinin Gereksinimi, 1000mm-6000mm veya müşterinin gereksinimleri |
| İsim | Sıcak Haddelenmiş Çelik Rulo |
|---|---|
| Technique | Cold Rolled,Hot Rolled |
| Başvuru | İnşaat, Sanayi, Dekorasyon |
| Standart | ASTM,AISI,GB,DIN,JIS |
| uzunluk | Müşterinin Gereksinimi, 1000mm-6000mm veya müşterilerin gereksinimleri olarak |
| İsim | Sıcak Haddelenmiş Çelik Rulo |
|---|---|
| teknik | Soğuk Haddelenmiş, Sıcak Haddelenmiş |
| Başvuru | İnşaat, Sanayi, Dekorasyon |
| Standart | ASTM,AISI,GB,DIN,JIS |
| uzunluk | Müşterinin Gereksinimi, 1000mm-6000mm veya müşterilerin gereksinimleri olarak |
| İsim | Sıcak Haddelenmiş Çelik Rulo |
|---|---|
| teknik | Soğuk Haddelenmiş, Sıcak Haddelenmiş |
| Başvuru | İnşaat, Sanayi, Dekorasyon |
| Standart | ASTM,AISI,GB,DIN,JIS |
| uzunluk | Müşterinin Gereksinimi, 1000mm-6000mm veya müşterilerin gereksinimleri olarak |
| ad | ince kalın şeritler |
|---|---|
| teknik | Soğuk Haddelenmiş, Sıcak Haddelenmiş |
| Uygulama | İnşaat, Sanayi, Dekorasyon |
| Standart | ASTM, AISI, GB, DIN, JIS |
| uzunluk | Müşterinin Gereksinimi, 1000mm-6000mm veya müşterinin gereksinimleri |