| İsim | paslanmaz çelik 304 delikli sac |
|---|---|
| Bitiş | 2B/NO.1/NO.4/ayna |
| Genişlik | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| Ödeme koşulu | FOB/CFR/EXW |
| Başvuru | İnşaat, kimya, Sanayi |
| İsim | 304 Paslanmaz Çelik Sac |
|---|---|
| Bitiş | 2B/NO.1/NO.4/ayna |
| Genişlik | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| Ödeme koşulu | FOB/CFR/EXW |
| Uygulama | inşaat, kimya, sanayi |
| Form | çarşaf |
|---|---|
| Genişliği | 1000mm-2000mm |
| Paket | Standart İhracat Paketi |
| Teknik | Soğuk Haddelenmiş, Sıcak Haddelenmiş |
| Kalınlığı | 0.3MM-6.0MM |
| ad | sıcak haddelenmiş paslanmaz çelik levha |
|---|---|
| Bitiş | 2B / NO.1 / NO.4 / ayna |
| Genişlik | 1220/1500/2000/2500 / 6000mm |
| Ödeme koşulu | FOB / CFR / EXW |
| Uygulama | İnşaat, kimya, sanayi |
| Adı | sgs çelik plaka |
|---|---|
| Bitir. | 2B/NO.1/NO.4/ayna |
| Genişliği | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| Ödeme koşulu | FOB/CFR/EXW |
| Uygulama | inşaat, kimya, sanayi |
| Adı | paslanmaz çelik sac 4x8 |
|---|---|
| Bitir. | 2B/NO.1/NO.4/ayna |
| Genişliği | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| Ödeme koşulu | FOB/CFR/EXW |
| Uygulama | inşaat, kimya, sanayi |
| ad | pe çelik bobin |
|---|---|
| teknik | Soğuk Haddelenmiş, Sıcak Haddelenmiş |
| Uygulama | İnşaat, Sanayi, Dekorasyon |
| Standart | ASTM, AISI, GB, DIN, JIS |
| uzunluk | Müşterinin Gereksinimi, 1000mm-6000mm veya müşterinin gereksinimleri |
| Adı | 304 Paslanmaz Çelik Sac |
|---|---|
| Bitir. | 2B/NO.1/NO.4/ayna |
| Genişliği | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| Ödeme koşulu | FOB/CFR/EXW |
| Uygulama | inşaat, kimya, sanayi |
| ad | sac metal paslanmaz çelik |
|---|---|
| Bitiş | 2B / NO.1 / NO.4 / ayna |
| Genişlik | 1220/1500/2000/2500 / 6000mm |
| Ödeme koşulu | FOB / CFR / EXW |
| Uygulama | İnşaat, kimya, sanayi |
| ad | tisco marka şerit |
|---|---|
| teknik | Soğuk Haddelenmiş, Sıcak Haddelenmiş |
| Uygulama | İnşaat, Sanayi, Dekorasyon |
| Standart | ASTM, AISI, GB, DIN, JIS |
| uzunluk | Müşterinin Gereksinimi, 1000mm-6000mm veya müşterinin gereksinimleri |