| Adı | Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Sac |
|---|---|
| Bitir. | 2B/NO.1/NO.4/ayna |
| Genişliği | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| Ödeme koşulu | FOB/CFR/EXW |
| Uygulama | inşaat, kimya, sanayi |
| ad | paslanmaz çelik metal plaka |
|---|---|
| Bitiş | 2B / NO.1 / NO.4 / ayna |
| Genişlik | 1220/1500/2000/2500 / 6000mm |
| Ödeme koşulu | FOB / CFR / EXW |
| Uygulama | İnşaat, kimya, sanayi |
| ad | Çelik Rulo |
|---|---|
| teknik | Soğuk Haddelenmiş, Sıcak Haddelenmiş |
| Uygulama | İnşaat, Sanayi, Dekorasyon |
| Standart | ASTM, AISI, GB, DIN, JIS |
| uzunluk | Müşterinin Gereksinimi, 1000mm-6000mm veya müşterinin gereksinimleri |
| ad | ss sayfası |
|---|---|
| Bitiş | 2B / NO.1 / NO.4 / ayna |
| Genişlik | 1220/1500/2000/2500 / 6000mm |
| Ödeme koşulu | FOB / CFR / EXW |
| Uygulama | İnşaat, kimya, sanayi |
| ad | Sıcak Haddelenmiş Çelik Rulo |
|---|---|
| teknik | Soğuk Haddelenmiş, Sıcak Haddelenmiş |
| Uygulama | İnşaat, Sanayi, Dekorasyon |
| Standart | ASTM, AISI, GB, DIN, JIS |
| uzunluk | Müşterinin Gereksinimi, 1000mm-6000mm veya müşterinin gereksinimleri |
| ad | Paslanmaz Çelik Şeritler |
|---|---|
| teknik | Soğuk Haddelenmiş, Sıcak Haddelenmiş |
| Uygulama | İnşaat, Sanayi, Dekorasyon |
| Standart | ASTM, AISI, GB, DIN, JIS |
| uzunluk | Müşterinin Gereksinimi, 1000mm-6000mm veya müşterinin gereksinimleri |
| ad | çelik şeritleme |
|---|---|
| teknik | Soğuk Haddelenmiş, Sıcak Haddelenmiş |
| Uygulama | İnşaat, Sanayi, Dekorasyon |
| Standart | ASTM, AISI, GB, DIN, JIS |
| uzunluk | Müşterinin Gereksinimi, 1000mm-6000mm veya müşterinin gereksinimleri |
| Adı | kaynaklı paslanmaz çelik borular |
|---|---|
| Çelik Kalitesi | 316L |
| Türü | Kaynaklı, Dikişsiz |
| Kaynak hattı tipi | ERW,Dikişsiz,Spiral Kaynaklı,EFW,kaynaklı/dikişsiz |
| Standart | ASTM,JIS,AISI,DIN |
| ad | otel bobini |
|---|---|
| teknik | Soğuk Haddelenmiş, Sıcak Haddelenmiş |
| Uygulama | İnşaat, Sanayi, Dekorasyon |
| Standart | ASTM, AISI, GB, DIN, JIS |
| uzunluk | Müşterinin Gereksinimi, 1000mm-6000mm veya müşterinin gereksinimleri |
| ad | BA kaplama paslanmaz çelik şerit |
|---|---|
| teknik | Soğuk Haddelenmiş, Sıcak Haddelenmiş |
| Uygulama | İnşaat, Sanayi, Dekorasyon |
| Standart | ASTM, AISI, GB, DIN, JIS |
| uzunluk | Müşterinin Gereksinimi, 1000mm-6000mm veya müşterinin gereksinimleri |