Meigang kalın teknik özellikler, dekapaj ürünleri hattından çıkıyor

July 6, 2021
hakkında en son şirket haberleri Meigang kalın teknik özellikler, dekapaj ürünleri hattından çıkıyor

25 Haziran sabahı, Baosteel Meishan Iron and Steel Co., Ltd'nin kalın asitleme ürünlerinin yerinde tanık toplantısı Meishan Iron and Steel Soğuk Haddehanesinde yapıldı.

 

9:03, "Üretim için her şey hazır!", Meigang soğuk haddehane kalın şartname ile asitleme üretim hattı hata ayıklama bıçak sıra monitör video bağlantı raporu, Çin Baowu Parti Komitesi Daimi Komitesi, Baosteel Parti Sekreteri, üretim hattı başlangıç ​​emri altında Başkan Zou Jixin.9:18'de, kalın asitleme üretim hattının ilk rulosu üretim hattından başarıyla çıktı!

 

Baosteel'in Parti'nin kuruluşunun yüzüncü yıl dönümünü karşılaması için kilometre taşı projelerinden biri olan Meishan Iron and Steel'in yıllık 600.000 ton üretim kapasiteli kalın dekapaj üretim hattı tamamen tamamlanarak faaliyete geçirildi. üretim üsleri beş sürekli dekapaj üretim hattına sahiptir ve yıllık üretim kapasitesi 4 milyon tonu aşacak ve dünyada ilk sırada yer alacaktır!Asitleme ürünlerinin en kalın kalınlığı 12.7 mm'ye genişletildi, endüstri, kalınlık ve çeşitliliğin kapsamlı kapsamını gerçekleştirdi ve kullanıcılara eksiksiz bir ürün yelpazesi sunmak için üretim kapasitesine sahip oldu!

 

MeiGang kalın özellikleri, uluslararası birinci sınıf standarda göre, genel planlamanın geliştirilmesinin baosteel asitleme serisi ile birlikte, devlet çevre koruma politikası trendlerine uymak için baosteel dekapaj üretim hattıdır, sadece kalın bir dekapaj hattı yapar, ticari süper genişletir kalın, yüksek mukavemetli otomobil çeliği ve yüksek karbonlu çelik ve yüksek alaşımlı sıcak haddelenmiş dekapaj iç pazarın ince boşluğu, Baosteel'in ultra kalın spesifikasyonu ve yüksek karbonlu çelik sıcak haddelenmiş dekapaj levhası ürünlerinin üretim boşluğunu doldurur ve ayrıca tam spesifikasyona ulaşır ve Meishan'ın 1.2-12.7mm dekapaj ürünlerinin çeşitliliği.

 

Törende, Zou Jixin, fabrikanın tüm personelini üretim hattının "Dört Başarı" hedefine mümkün olan en kısa sürede ulaşmak için çok çalışmaya teşvik etmek için Meigang Soğuk Haddehane müdürüne "Dört Başarı" bayrağını verdi ve daha fazla başarı elde etmek.

 

Baosteel Parti Komitesi Daimi Komitesi üyesi, Parti Komitesi sekreteri ve Meishan Iron and Steel Co., Ltd. başkanı Shi Bing, Meishan Iron and Steel Co., Ltd.'nin en güçlü olmak için çaba göstereceğini söyledi. 2025 yılında Çin'de sıcak haddelenmiş otomobil çeliği, ince kesme çeliği ve düşük karbon çeliğinden oluşan yüksek kaliteli üretim üssü, alüminize çinko kaplama ve asitle temizlemenin "dünya standartlarında çift" üretim hattını inşa etmek ve benzersiz "çift yeşil ürün" üretimini geliştirmek Çin'de soğuk haddeleme alanında seviye.

 

Olay yerinde, Shanghai Haili Electric Appliance, Baosteel Pazarlama Merkezi (Baosteel International), Meishan Steel'in üç tarafı da Parti komitesi ortak inşaat anlaşmasını imzaladı.