Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa

WINFAST STEEL INDUSTRIAL LIMITED

iyi kalite Paslanmaz çelik levhalar satış için
iyi kalite Paslanmaz çelik levhalar satış için
Ürünler çok iyi. Ambalaj da çok iyi. Materyaller hasar görmeden Katar'a gönderildi.

—— Muhammed Abdulla

LC'den WINFAST ile iş seyahatlerimizden çok memnunum. Çok hızlı ve güvenlidir. Bu dürüst bir şirkettir.

—— yerle bir etmek

Bu materyali ülkemizde bulamıyorum, bu yüzden Çin'deki WINFAST'tan edindim. Teslim süresi çok kısa, ürün kalitesi çok iyi.

—— Sophon

İlk kez birbirimizle ticaret yaptığımız zaman LC seçiyoruz. Biz ürünlerden çok memnunuz. Bu şirketle daha uzun süre ticaret yapacağız.

—— Muhammed Ali

Ben sohbet şimdi

WINFAST STEEL INDUSTRIAL LIMITED

1 2 3
WINFAST STEEL INDUSTRIAL LIMITED WINFAST STEEL INDUSTRIAL LIMITED WINFAST STEEL INDUSTRIAL LIMITED
office building office room factory

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Dağıtıcı/toptancı
Aracısı
İhracatçı
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Dünya çapında
Markalar : WINFAST
No. Çalışanları : 100~200
Yıllık satış : 8,000,000-12,000,000
Yıl kurulan : 1998
İhracat p.c : 80% - 90%
WINFAST STEEL INDUSTRIAL LIMITED , jiangsu eyaleti, wuxi Şehri, xishan bölgesinin Chunxing Sanayi parkında bulunmaktadır. Yirmi yıl süren sıkı çalışma ve aralıksız mücadeleden sonra WINFAST, lojistik finans ve diğer alanlarda kademeli olarak ticari bir üretim ve işleme geçti; 2015 yılında, yıllık cirosu 12.000.000 $, 2014'te ise% 40'lık bir büyüme kaydetti.

WINFAST a, paslanmaz çelik bobin ve levhanın ticaretini ve işlenmesini kapsayan kombine hizmet ile hızlı sevkiyat gereksinimlerini karşılamak üzere hazır stoklarla desteklenen profesyonel bir şirket olarak kurulmuştur. Şu anda iş alanındaki ana ürünlerimiz: paslanmaz çelik ürünler / nikel alaşımlı ürünler / dubleks paslanmaz çelik ürünler / galvanizli çelik ürünler / karbonlu çelik ürünler.etc. Şirket büyük depo, 3 proses atölyesi, 2 dış mekan ürünleri bahçesine sahiptir. Kesme levha, dilimleme, parlatma, plazma kesim, müşterilerin farklı ihtiyaçlarını karşılamak için lazer kesim dahil olmak üzere ayda 20.000 ton işleme kapasitesine ulaşabilen teçhizatın entegrasyonu ile donatılmış 17.000 m2 fabrika alanını kapsamaktadır.

WINFAST , TISCO, BAOSTEEL, ZHANGJIAGANG POSCO (ZPSS), SHANGHAI KRUPP (SKS), ESS, GÜNEŞLI PASLANMAZ ve diğer başlıca paslanmaz çelik fabrikaları gibi birçok paslanmaz çelik üreticisi ile stratejik işbirliği yapmıştı.

WINFAST'ın Mian pazarında Güneydoğu Asya, Doğu Avrupa, Güney Amerika dahil. Orta doğu Asya, Kuzey Amerika, Austrila.etc. Dünya genelinde 50 ülkede 200'ün üzerinde müşterimiz. Hoşgeldiniz arkadaşlarımız firmamızı ziyaret etmeye ve bir iş görüşmesine davet ediyorlar.

İletişim bilgileri
WINFAST STEEL INDUSTRIAL LIMITED

İlgili kişi: Mr. Gao

Tel: 86-510-8868-8870

Faks: 86-510-8868-0060

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)